Biografia
Kompozycje
Recenzje
Płyty
Mp3
video
Foto-Album
Kontakt
Co u Pana słychać?
Gazeta Wyborcza, 21.02.2003r.


Najważniejszą dla mnie rzeczą obecnie jest premiera spektaklu "Opera mydlana" w Teatrze Nowym w Łodzi. Spektakl w reżyserii Jana Bratkowskiego, profesora łódzkiej filmówki, będzie miał premierę 27 marca. Mam teraz bardzo dużo pracy, bo jednocześnie przygotowuję na 15 marca premierę spektaklu dla dzieci "Bracia Lwie Serce" w olsztyńskim teatrze. Po premierach w Łodzi i Olsztynie zaczynam próby w teatrze w Sosnowcu.

Później wybieram się wraz z Adrianną Biedrzyńską na koncerty do Hamburga. W międzyczasie jeszcze wspólnie z poetką Małgorzatą Szułczyńską piszemy duży utwór na chór i orkiestrę. Pani Małgorzata pisze teksty, a ja muzykę. Na razie nie mogę zdradzać więcej szczegółów, gdyż utwór jest jeszcze w przygotowaniu, Za to serdecznie zapraszam jesienią na prawykonanie w Bydgoszczy.

Bardzo lubię podróże, są one również częścią mojej pracy, gdyż koncertuję po całej Polsce i nie tylko. Tegoroczne wakacje spędzę w Trójmieście. Teatr Miejski bowiem przenosi się ze spektaklem Kabaretu Starszych Panów na plażę w Gdyni. Gorąco polecam to pełnospektaklowe przedstawienie, wspaniale oświetlone i bardzo efektowne. Moje pianino będzie stało bezpośrednio na piasku gdyńskiej plaży.

Zimą moją pasją są narty. Właśnie wracam z Krynicy. (...) Jednak dopiero latem mogę się zająć tym, co bardziej lubię, a mianowicie nurkowaniem. Zdarzyło mi się nurkować w okolicach Seszeli, Madagaskaru i kalifornijskiej wyspy Catalina.

not. EMA

Początek strony


Wszelkie prawa zastrzeżone- copyright Piotr Salaber